سلامتی آسان با تکنولوژی آریان | Easy health with Arian technology

|

Search
Close this search box.

درباره ما

معرفی ​

شرکت آریان تجارت مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در زمینه ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و ضد عفونی فعالیت می کند. این شرکت با داشتن چندین سال تجربه ی موفق در این عرصه همواره در تلاش است تا ظهور نوآوری و خلاقیت را در سبد محصولات خود به نمایش گذارد. استقرار در بزرگ ترین پارک علمی و فناوری کشور، زمینه را جهت بهره مندی از نیروهای نخبه و فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی در سازمان فراهم کرده است.  مواجهه با چالش های جدید و یافتن راهکارهای بهینه­ی ضد عفونی خط مشی همیشگی سازمان از بدو تاسیس آن بوده است.   

 

تاریخچه شرکت آریان تجارت

  • پایگاه اصلی شرکت در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان (بزرگترین پارک علمی و فناوری ایران) به عنوان زیرمجموعه ای از گروه آریان فعالیت خود را آغاز نمود.

 

  • در سال 1390 دو محصول دستگاه ضدعفونی محیط و گیت ضد عفونی به سبد محصولات شرکت آریان تجارت اضافه شد.

 

  • پس از گذشت سه سال، با همت بخش تحقیق و توسعه­ی شرکت، تکنولوژی ساخت دستگاه تولید محلول ضد عفونی بر اساس الکترولیز نمک بومی سازی شد.

 

  • در سال 94 با راه اندازی بخش بازرگانی، صادرات محصولات شرکت آریان تجارت به کشورهای همسایه آغاز شد.

 

  • امروزه شرکت آریان تجارت به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در زمینه­ی تولید دستگاه های ضد عفونی پیشرفته در کشور و در منطقه شناخته می شود. کسب رضایت مشتریان اولویت اصلی ما در تمامی فرایند های طراحی، تولید و خدمات پس از فروش می باشد.

چشم انداز سازمان

بهبود استاندارد های سلامت در جامعه و کمک به رونق تولید در زمینه­ی محصولات ضد عفونی تبدیل شدن به شرکتی پیشرو در طراحی و تولید دستگاه های ضدعفونی در منطقه و جهان ،به کار گیری مضاعف نیروهای دانشگاهی نخبه و متخصصین در کشور

رسالت سازمان

گروه آریان تجارت همواره خود را متعهد به استفاده از بهترین مواد اولیه و یافتن بهینه ترین راهکارهای ضد عفونی می داند. دارایی اصلی سازمان، مشتریان شرکت هستند و کسب رضایت آنان اولویت اصلی ما در تمامی مراحل خواهد بود. 

چرا کلین تک را باید انتخاب کنید؟

طراحی و تولید

استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید و نو آوری در طراحی همراه بالاترین کیفیت را در دستگاه های ضد عفونی ایجاد کرده است.

تنوع محصولات

تنوع بالای محصولات شرکت آریان تجارت پاسخ گوی کلیه­ی نیازهای ضد عفونی شما خواهد بود.

خدمات پس از فروش

کلیه محصولات شرکت آریان تجارت دارای یکسال گارانتی هستند و در صورت نیاز خدمات نصب و تعمیرات توسط کارشناسان فنی شرکت انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

آریان تجارت ماندگار

شرکت آریان تجارت مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در زمینه ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و ضد عفونی فعالیت می کند. این شرکت با داشتن چندین سال تجربه ی موفق در این عرصه همواره در تلاش است تا ظهور نوآوری و خلاقیت را در سبد محصولات خود به نمایش گذارد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت "شرکت آریان تجارت ماندگار" می باشد | Ⓒ 2024

Select your currency
USD دلار آمریکا