سلامتی آسان با تکنولوژی آریان | Easy health with Arian technology

|

Search
Close this search box.

اخبار و گزارش ها

اخبار و گزارش ها

اخبار و گزارش های خبری و تحقیقاتی Clean Tech

ساخت ۶۰۰ دستگاه ضدعفونی کننده دست و محیط برای مقابله با کرونا

یک شرکت دانش بنیان مستقر در اصفهان موفق به تولید حدود ۶۰۰ دستگاه ضدعفونی کننده دست و محیط برای مقابله با ویروس کرونا شد.

به گزارشخبرنگار مهر، ایمان آذربایجانی، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان درباره محصول تولیدی این شرکت برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: شرکت ما تولیدکننده دستگاه ضدعفونی کننده دست و محیط است که با تکنولوژی Atomizer به تولید رسیده است.

وی از این دستگاه به منظور اسپری‌کردن مایع ضد عفونی بر روی دست‌ها استفاده می‌شود، خاطر نشان کرد: این تکنولوژی باعث صرفه‌جویی ۷۰ درصدی در مواد ضدعفونی می‌شود.

وی همچنین با اشاره به عملکرد دستگاه ضدعفونی کننده محیط گفت: تکنولوژی این دستگاه نیز بر اساس مه خشک است که وقتی دستگاه در محیط قرار می‌گیرد آن محیط را ظرف ۳۰ دقیقه تا هزار متر مکعب از کف تا سقف ضدعفونی می‌کند.

به گفته وی، ما در این دستگاه با تغییر قطر ذرات خروجی کاری کرده‌ایم که اگر فردی مقابل این دستگاه قرار گیرد خیس نمی‌شود چرا که قطر ذرات خروجی ما در حد نانومتر است و این باعث شکل‌گیری مه رقیقی از مواد ضدعفونی در محیط می‌شود و کل محیط را ضدعفونی می‌کند. این دستگاه با فشار هوا، ذرات مایع را در ابعاد خیلی ریز پخش می‌کند.

آذربایجانی تصریح کرد: اگر دقت کرده باشید در نشست خبری سخنگوی دولت با خبرنگاران دستگاهی به منظور ضدعفونی کردن افرادی که وارد محیط نشست مطبوعاتی می‌شدند، مورد استفاده قرار گرفت که آن دستگاه تولید شرکت ما بود.

مدیرعامل شرکت که در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر است، درباره میزان تولید این دستگاه‌های ضدعفونی کننده دست و محیط نیز گفت: ما پس از پیدایش بیماری کرونا موفق به تولید ۵۰۰ دستگاه ضدعفونی دست و در حدود ۱۰۰ دستگاه ضدعفونی محیط شده‌ایم تا بتوانیم بخشی از نیاز کشور به این دستگاه‌ها را تأمین کنیم.

وی با بیان اینکه ما این دستگاه‌ها را با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی تولید و روانه بازار کردیم‌، گفت: تسهیلاتی که از صندوق نوآوری دریافت کردیم تسهیلات سرمایه در گردش بود که آن را صرف تهیه مواد اولیه تولید این دستگاه‌ها کردیم که انصافاً به ما در این مسیر خیلی زیادی کرد.

 

لینک مستقیم خبر

شرکتی دانش‌بنیان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان که محققان آن تکنولوژی منحصر به فردی را بومی سازی کردند.

شرکتی دانش‌بنیان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان که محققان آن تکنولوژی منح

صر به فردی را بومی ‌سازی کردند.

تولید اول آن دستگاهی است که مصرف مواد ضدعفونی کننده را کاهش می‌دهد و تولید دیگر آن دستگاه ضد عفونی کننده محیط است.

 

 
لینک مستقیم خبر
ارتباط با ما

آریان تجارت ماندگار

شرکت آریان تجارت مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در زمینه ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و ضد عفونی فعالیت می کند. این شرکت با داشتن چندین سال تجربه ی موفق در این عرصه همواره در تلاش است تا ظهور نوآوری و خلاقیت را در سبد محصولات خود به نمایش گذارد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت "شرکت آریان تجارت ماندگار" می باشد | Ⓒ 2024

Select your currency
USD دلار آمریکا