سلامتی آسان با تکنولوژی آریان | Easy health with Arian technology

|

Search
Close this search box.

سلامت مواد غذایی

سلامت مواد غذایی

نگهداری و ضد عفونی مواد غذایی به دلیل فساد پذیری بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. این موضوع چه در هنگام فراوری در کارخانه و چه در مدت زمان استفاده توسط مصرف کننده ی نهایی می بایست مورد توجه قرار گیرد.

گروه مشاوران آریان تجارت با ارائه­ی پکیجی کامل از خدمات و محصولات ضد عفونی نیاز کارخانجات تولید کننده و همچنین مصرف کنندگان را جهت نگهداری بلند مدت مواد غذایی برطرف کرده است.

صنایع تولید کننده ی مواد غذایی

  • استفاده از محلول های ضد عفونی کننده ی ماشین آلات و تجهیزات
  • بازطراحی فرایند های تولید در راستای کاهش آلودگی و ضایعات
  • ارائه ی پکیجی کامل جهت ضد عفونی پرسنل هنگام ورود و خروج به خط تولید

شامل نصب گیت و تونل ضدعفونی، چکمه شور، حوضچه ی ضد عفونی، ضد عفونی دست ها و …

مصرف کنندگان مواد غذایی

برای مصرف کنندگان، بهترین پیشنهاد جهت ضدعفونی مواد غذایی استفاده از محلول یونیزه ی آب و نمک است. این محلول ضد عفونی خوراکی بوده و میتوان از آن جهت شستشوی میوه و سبزی، گوشت و مرغ و حتی طبخ غذا استفاده کرد. همچنین استفاده از دستگاه های خانگی ضد عفونی دست و محیط به داشتن محیطی پاک و به دور از آلودگی کمک خواهد کرد و امکان انتقال عوامل بیماری زا به مواد غذایی حداقل خواهد شد.

ارتباط با ما

آریان تجارت ماندگار

شرکت آریان تجارت مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در زمینه ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و ضد عفونی فعالیت می کند. این شرکت با داشتن چندین سال تجربه ی موفق در این عرصه همواره در تلاش است تا ظهور نوآوری و خلاقیت را در سبد محصولات خود به نمایش گذارد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت "شرکت آریان تجارت ماندگار" می باشد | Ⓒ 2024

Select your currency
USD دلار آمریکا