سلامتی آسان با تکنولوژی آریان | Easy health with Arian technology

|

Search
Close this search box.

ضد عفونی مراکز درمانی

ضد عفونی مراکز درمانی

رعایت اصول بهداشتی در مراکز درمانی و بیمارستان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. جایی که سلامت بیماران و مراجعین و همچنین کادر درمانی اولویت اصلی است، ضد عفونی می بایست با روش های کارآمد و منحصر به فردی انجام شود.

استفاده از محلول های ویژه برای بیمارستان و اتاق عمل علاوه بر تنظیم کارکرد دستگاه های ضد عفونی متناسب با نیاز این مراکز از جمله تفاوت هایی است می بایست درمقایسه با سایر مراکز لحاظ شود.  

دستگاه ضد عفونی دست اتمایزر شرکت آریان تجارت گزینه ای مناسب برای ضد عفونی پرسنل بیمارستانی و مراجعین است که بدون تماس مستقیم محلول ضد عفونی را با استفاده از تکنولوژی ایر اتمایزینگ به روی سطح دست اسپری میکند. به علاوه پس از بررسی شرایط محیطی، متخصصین بهداشت شرکت آریان تجارت راهکارهای موثری را در جهت کنترل عوامل بیماری را و کمک به رعایت اصول بهداشتی توسط پرنسل پیشنهاد خواهند داد.

ارتباط با ما

آریان تجارت ماندگار

شرکت آریان تجارت مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در زمینه ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و ضد عفونی فعالیت می کند. این شرکت با داشتن چندین سال تجربه ی موفق در این عرصه همواره در تلاش است تا ظهور نوآوری و خلاقیت را در سبد محصولات خود به نمایش گذارد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت "شرکت آریان تجارت ماندگار" می باشد | Ⓒ 2024

Select your currency
USD دلار آمریکا