سلامتی آسان با تکنولوژی آریان | Easy health with Arian technology

|

Search
Close this search box.

ضد عفونی صنایع خشک

ضد عفونی صنایع خشک

در برخی صنایع همچون کاغذ سازی و یا تولید نان و شیرینی که فراوری محصولات در آنها می بایست در محیط های خشک و به دور از رطوبت انجام شود، مسئله ی ضد عفونی امری چالش برانگیز خواهد بود!

معمولا در این گونه شرایط پیشنهادات ویژه ای با توجه به نیاز آن صنعت به ضد عفونی ارائه می شود که شرکت آریان تجارت در این زمینه از تجربه و توان عملیاتی بالایی برخوردار است.

یکی از روش های متداول ضد عفونی در چنین شرایطی استفاده از محلول های ضد عفونی است که به سرعت پس از از بین بردن عوامل میکروبی بخار می شوند و اثری از آنها در محیط باقی نمی ماند. همچنین استفاده از دستگاه های خاصی به منظور ضد عفونی نوار نقاله های خط تولید که پس از پاشش محلول آن را خشک میکنند نیز می تواند در صنایع خشک کاربردی باشد. استفاده از مه خشک به همراه تخله ی سریع از محیط نیز به عنوان روشی موثر در ضد عفونی محیط کارخانجات مواد غذایی بصورت متداول به کار میرود. البته استفاده از دستگاهی که تولید کننده ی مه خشک واقعی و موثر باشد و به بدون خیس کردن محیط آن را ضد عفونی نماید مهم ترین شرط استفاده از این روش است که دستگاه ضد عفونی محیط تولید شده توسط شرکت آریان تجارت بر پایه ی همین اصل طراحی و تولید شده است.

ارتباط با ما

آریان تجارت ماندگار

شرکت آریان تجارت مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در زمینه ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و ضد عفونی فعالیت می کند. این شرکت با داشتن چندین سال تجربه ی موفق در این عرصه همواره در تلاش است تا ظهور نوآوری و خلاقیت را در سبد محصولات خود به نمایش گذارد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت "شرکت آریان تجارت ماندگار" می باشد | Ⓒ 2024

Select your currency
USD دلار آمریکا